Marijampolės marijonų gimnazija
Paauglystės  iššūkiai. Kaip išbūti?

Paauglystės iššūkiai. Kaip išbūti?

Lapkričio 18 dieną gimnazijos septintokai  buvo pakviesti į paskaitą ,,Iššūkiai  paauglystėje“, kurią vedė Lietuvos sveikuolių sąjungos valdybos narė, jaunimo bei šeimos stovyklų organizatorė Eglė Kislovski.  Šiuo laikotarpiu jaunuoliai susiduria su įvairiausiais iššūkiais: į mokyklą eiti reikia, o nuotaikos nėra; tėvai nuolat  aiškina, ką daryti ir ko nedaryti, o gal geriau paklausyti draugų? Užsimezga merginų ir vaikinų draugystė. Nuolatinis ,,gyvenimas“ telefonuose taip pat turi savo pasekmių. O kur dar priklausomybė nuo kompiuterinių žaidimų…

Paskaitos metu diskutuota, kaip gyventi, kai tiek daug iššūkių. Paaugliai sužinojo, kaip priimti netikėtus gyvenimo pokyčius, kad įsivyrautų  vidinė harmonija ir darna su aplinka. 

Paskaitą organizavo Marijampolės sav. Visuomenės sveikatos biuras.