Norėdami pagerbti Sausio 13-ąją žuvusius Laisvės gynėjus, gimnazistai šios dienos išvakarėse lankėsi Vilniuje. Antakalnio kapinėse ant  žuvusiųjų Laisvės gynėjų kapų uždegė žvakeles where to music. Vėliau dalyvavo Atminimo laužų uždegimo ceremonijoje prie Vilniaus televizijos bokšto  ir Nepriklausomybės aikštėje.

 Prasminga buvo ne tik pamąstyti apie 1991-ųjų metų Sausio 13-osios įvykius, apie aukas, sudėtas ant Tėvynės Laisvės aukuro, bet ir pabūti visiems kartu, pajusti ryšį ir bendrumą, pamąstyti apie Lietuvą, Laisvę, Pasiaukojimą, Pareigą, apie Atminties ŠVIESOS BŪTINYBĘ tuhh programme downloaden. Galbūt tokios pamokos įkvėps naujiems darbams, padės geriau  suvokti laisvės kainą, pasirinkti savo gyvenimo idealus. Tauta bus gyva tol, kol jos vaikai savo širdyse nešios Tėvynės meilės kibirkštį bild zum herunterladen.

Už pilietiškumo pamoką dėkojame istorijos mokytojai Loretai Tolkovienei.