Gimnazistų pažintis su dailininkės V. Daniliauskaitės paroda „Sugrįžimai“.
Marijampolės kultūros centre vyko netradicinės dailės pamokos II ir IV kl. gimnazistams. Aplankę Viktorijos Daniliauskaitės personalinę parodą, mokiniai ne tik stebėjo kūrinius, bet ir atliko meninę refleksiją pagal autorės parengtą metodiką.
Pasitelkę „lėtojo žiūrėjimo“ metodą, mokiniai savarankiškai šifravo kūrinių prasmes ir tik vėliau jas lygino su autorės pavadinimais. Diskutavo apie gamtos formų transformaciją į meno objektus, analizavo savo asmeninius išgyvenimus ir emocinį ryšį su meno kūriniu, mokėsi suprasti šiuolaikinę dailę.
Džiaugiamės mokinių gebėjimu brandžiai ir giliai žvelgti į meno procesus.
























