Marijampolės marijonų gimnazija
Naujas  Erasmus+ projektas

Naujas Erasmus+ projektas

2019 m. rugsėjo 1 d. mūsų gimnazija pradėjo vykdyti dviejų metų tarptautinį Erasmus+ projektą „Imagining our Europe- Short Stories for Sharing Perspectives“.Kartu šiame  projekte dalyvauja mokyklos iš Vokietijos, Belgijos ir Ispanijos. Bendros veiklos suteiks mokiniams galimybę gerinti užsienio kalbų ir IT įgūdžius, tobulinti bendravimą ir bendradarbiavimą, nepaisant skirtingų kultūrinių požiūrių ir turimų vertybių. Pagrindinis projekto tikslas – skatinti ir plėtoti tolerantišką dialogą tarp įvairių šalių mokinių, motyvuoti juos kūrybiškai pažvelgti į jiems aktualias temas, įvairias situacijas bei išreikšti savo požiūrį ir mintis, kuriant trumpus apsakymus. Tarp vizitų mokiniai bendraus virtualiai „eTwinning“ programoje. Ten taip pat bus talpinami kiekvieno susitikimo metu moksleivių sukurti apsakymai.

Sausio 20-24 dienomis Kelne (Vokietija) įvyko projekto koordinatorių susitikimas. Kai kuriems mokytojams tai visai nauja veikla, kiti – jau galėjo pasidalinti ankstesnių projektų patirtimi bei patarimais. Susitikimo metu entuziastingi ir kūrybiški mokytojai patys išbandė „eTwinning“ programą, jos teikiamas galimybes, siūlė trumpų apsakymų temas, svarstė ir planavo būsimų vizitų datas ir veiklas, keliavo po miestą ir apsilankė Rautenstrauch- Joest etnografiniame muziejuje.

Taigi, laukia įdomūs, dinamiški ir kūrybingi metai.

Projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja Edita Avižienienė

„Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis leidinys [pranešimas] atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.“