Trys marijonų gimnazijos mokiniai – Sofija Sadauskaitė, Milda Ramanauskaitė ir Ignas Vasiliauskas –  dalyvavo Nacionaliniame  mokinių Č lollipop. Kudabos geografijos konkurse, kuris vyko  Vilniaus universiteto Geomokslų institute.  Konkursas  yra skirtas žymaus Lietuvos geografo Č. Kudabos darbų, idėjų, geografijos mokslo populiarinimui, kritinio mąstymo ir  kūrybiškumo  ugdymui download spotify free songs. Kadangi 2019 metai paskelbti Vietovardžių metais, šių metų konkurse mokiniai ne tik  atliko  teorines ir praktines užduotis, bet ir kūrė skrajutę pagal pateiktą jau išnykusių Lietuvos kaimų sąrašą etiketten downloaden. Rezultatų kantriai teks palūkėti visą mėnesį.

Geografai teigia, jog  geriau vienąkart pamatyti, negu dešimtkart išgirsti, todėl konkurso dalyviai  apžiūrėjo aukščiausią Lietuvoje Pūčkorių atodangą, pasigėrėjo pavasarėjančiais kalvų šlaitais, keliaudami Belmonto pažintiniu taku, klausėsi smagaus Vilnios čiurlenimo samsung galaxy s3 app.

Mokinius konkursui paruošė mokytojai Laimutė Guogienė ir Gintautas Žimaila.