fortniteen op ps vita

Gegužės 10 d. 5a, 5b ir 7a klasės gimnazistai dalyvavo Marijampolės apskrities gimnazijų šventėje, kuri vyko Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijoje.  Kadangi šių metų šventė buvo skirta Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą 15-os metų sukakčiai paminėti, Vilkaviškio, Šakių, Kazlų Rūdos ir Marijampolės savivaldybių gimnazijos išradingai pristatė pasirinktą Europos valstybę, įkūrė simbolinę ambasadą, vaišino vieni kitus savo valstybės valgiais, dainavo, šoko tradicinius šokius skype download kostenlos deutsch alte version. Mūsų gimnazistai atstovavo Švedijai. Atliko dainą „Heroes“, laimėjusią 2015 m. Eurovizijos dainų konkurse, vaišino švediškomis bandelėmis download zoo empire german for free.

Gimnazistai ne tik puikiai praleido laiką, bet ir susirado naujų draugų, įgijo bendravimo patirties.

Muzikos mokytoja Jurgita Stražnickaitė