Marijampolės marijonų gimnazija
Liko šimtas dienų

Liko šimtas dienų

”Į kvapą gniaužiančią kelionę laiku“ mokytojus ir tėvelius pakvietę Marijonų gimnazijos abiturientai (XVIII laida) pradėjo paskutiniąsias 100 dienų mokykloje. Šimtadienio šventė prasidėjo bendra abiturientų, tėvelių ir mokytojų malda. Vėliau susirinkusius svečius dvyliktokai pakvietė į „Gustavo enciklopediją“ ir parodė žaismingą spektaklį apie tai, kaip, laikui bėgant, kito muzika. Nukeldami į akmens amžių, riteriškuosius viduramžius, bitlų, Queen laikus, įsukdami į mokyklinio valso sūkurį, linksmai šėldami čarlstono ritmu ar repuodami, suteikė susirinkusiems daug nepakartojamų akimirkų. Skambėjo juokas, padėkos mokytojams, žaismingi vienuoliktokų sveikinimai. Nuoširdų žodį tarė mokyklos direktorius Saulius Andriuška, palinkėjęs dvyliktokams sėkmės būsimuose darbuose. „Rytoj skrisim, šiandien būnam!“ – scenoje šėlo jaunystė.