Mūsų gimnazijos abiturientas Rytis Jurevičius atstovavo Marijampolės savivaldybei 74-ojoje Lietuvos mokinių matematikos olimpiadoje, kuri vyko balandžio 3–4 dienomis Kaune. Dalyvavimas tokio aukšto lygio olimpiadoje – puikus pasiekimas, reikalaujantis ne tik gilių matematikos žinių, bet ir atkaklumo, loginio mąstymo bei kūrybiškumo.
Didžiuojamės mokinio iniciatyva ir pastangomis, garsinant mūsų gimnazijos vardą.
Ryčiui pasiruošti padėjo matematikos mokytoja Audronė Gudauskienė.

