Marijampolės marijonų gimnazija
LIETUVOS MOKINIŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

LIETUVOS MOKINIŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

Džiugi žinia pasiekė mus balandžio 23 dieną. Marijonų gimnazijos 6a klasės mokinys Augustas Rimavičius 5-8 kl. grupėje Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse buvo apdovanotas Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos III laipsnio diplomu.

Mokinį ruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Zita Krukonienė. Respublikiniame meninio skaitymo konkurse dalyvavo 47 skaitovai ir 8 meninės kompozicijos. Konkursas vyko nuotoliniu būdu. Skaitovai savo įrašus siuntė vertinimo komisijai. Vertinimo komisijos pirmininkė – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Teatro katedros scenos kalbos pedagogė, menotyros daktarė Danutė Vaigauskaitė.

Sveikiname Augustą Rimavičių ir mokytoją Zitą Krukonienę ir džiaugiamės laimėjimu.