Rugsėjo 20 ir 27 d. mūsų gimnazijos nauji bendruomenės nariai (5a,b kl.) dalyvavo krikščioniškų vertybių ugdymo dienoje „Būk mano draugas, keliaukime kartu“ download windows 7 chip iso for free. Naujai suformuotų klasių mokiniai svarstė, kas yra tikra bendruomenė, kokie mes esame, ko reikia, kad taptume bendruomene. Vaikai stengėsi suprasti, kad kiekvienas iš jų turi savitas dovanas, talentus, kuriais praturtina kitus, todėl kiekvienas klasės draugas yra svarbus, jį reikia gerbti, priimti tokį, koks jis yra, mylėti x plane 10 kostenlos downloaden. Tik būdami kartu, esame stipresni, galime daugiau nuveikti, o supratimas, kad esame vieni kitiems reikalingi, daro mus laimingus. Vertybių ugdymo programą baigėme šv gif van pinterest. Mišiomis.

                                    Gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Tomas