Šį penktadienį, baigiantis įtemptai darbo savaitei, I gimnazijos klasės mokinius nustebino netikėta viešnia. Ilgametę pedagoginę patirtį turinti vokiečių kalbos mokytoja Zita Karpavičienė moksleiviams papasakojo apie vieną didžiausių Vokietijos švenčių – Kelno karnavalą, kuriame ir jai teko lankytis bible audiobook mp3 for free. Ši šventė vadinama penktuoju metų laiku, kurio nekantriai ištisus metus laukia kiekvienas Kelno gyventojas ir jo svečiai.

Buvo įdomu išgirsti, kuo ši šventė panaši į Lietuvoje švenčiamas Užgavėnes, kokie personažai ir kaukės vyrauja abiejose šalyse herunterladen.

Mokiniai padėkojo mokytojai už  įžvalgas ir džiaugėsi praplėtę savo žinias netradicinėje vokiečių kalbos pamokoje.

Vokiečių k formule 1 kalender 2020en. mokytoja Inga Čeplikienė