Gimnazijoje vyko integruota karjeros ugdymo diena su Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojais. Jie pasidalino savo patirtimi bei žiniomis su moksleiviais ir įdomiai bei naudingai diskutavo šiomis temomis: „Kaip rėžti puikią kalbą? Efektyvus savęs pristatymas, viešas kalbėjimas“, „Antropologinė perspektyva į dirbtinį intelektą: grėsmės ar galimybės?“
Dėkojame VDU Karjeros centro vyr. koordinatorei D. Pugevičienei, dr. Eugenijai Valienei ir dėstytojui E.Mitkevičiui








