Karjeros galimybių ir apsisprendimo laikas

Kovo 31-ą dieną dešimtų klasių mokiniai dalyvavo tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje KARJERA & STUDIJOS 2022.

Dešimtokams ši paroda padėjo atrasti naujas karjeros galimybes, atsakė į rūpimus su karjera ir studijomis susijusius klausimus. Parodos metu dešimtokai susipažino su profesiniais rengimo centrais, kolegijomis bei įvairiomis studijų programomis. Mokiniai turėjo galimybę susitikti su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais bei garsiomis ir įkvepiančiomis asmenybėmis. Gimnazistai taip pat domėjosi studijomis užsienyje, dalyvavo paskaitose, ieškojo savęs ir bendravo su studentais iš Lietuvos ir užsienio universitetų bei kitų mokymo įstaigų. Ši turininga diena baigėsi Vilniaus širdyje – senamiestyje.

Milda Ramanauskaitė