Šiemet, kaip ir kasmet pavasarį, mūsų gimnazijoje vyko anglų kalbos respublikinis projektas “Kalbų Kengūra“, kuriame dalyvavo virš 60 3-11 klasių mokinių. Norinčiųjų dalyvauti konkurse kasmet daugėja.
Dalyviai, atlikdami įvairias užduotis, pasitikrino savo žinias. Sveikiname visus dalyvius, didžiuojamės nugalėtojais ( jų net 41) ir dėkojame anglų kalbos mokytojoms.
Auksinės Kengūros diplomas:
- Glavinskas Jokūbas, 3a klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
- Klyvytė Miglė, 3a klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
- Kalinauskaitė Ermantė, 3b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
- Kmieliauskaitė Danielė, 3b klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
- Oželis Rytis, 3b klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
- Peknerius Astijus, 3b klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
- Blechertaitė Urtė, 4 klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
- Čeplikaitė Julija, 4 klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
- Rupšys Jokūbas, 4 klasė (mokytoja Edita Avižienienė)
- Skamaročiūtė Gustė, 4 klasė (mokytoja Edita Avižienienė)
- Butkutė Ieva, 5b klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
- Stralkutė Milda, 6a klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
- Baniulytė Viltė, 6b klasė (mokytoja Jolanta Rupšienė)
- Vaidotaitė Andželika, 6b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
- Galinytė Kamilė, 8a klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
- Radzevičiūtė Martyna, 8b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
- Savaikaitis Nojus, 8b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
- Šalaševičiūtė Danielė, 8b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
- Varnagirytė Vakarė, 8b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
- Rutkauskas Lukas, Ia klasė (Daiva Miliauskienė)
- Auštraitė Justė, Ib klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
- Gucaitis Armandas, Ib klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
- Kubilius Tautvydas, Ib klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
- Petrikaitis Paulius, Ib klasė (mokytoja Jolanta Rupšienė)
- Radzevičiūtė Kamilė, Ib klasė (mokytoja Jolanta Rupšienė)
- Varnagiris Titas, Ib klasė (mokytoja Jolanta Rupšienė)
- Rainytė Ieva, IIIc klasė (mokytoja Edita Avižienienė)
Sidabrinės Kengūros diplomas:
- Melys Emilis, 3a klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
- Brokevičiūtė Rūta, 4 klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
- Kvasauskaitė Ieva, 6a klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
- Sirutis Aivaras, 8b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
- Vilkys Benediktas, 8b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
Oranžinės Kengūros diplomas:
- Bartninkaitė Goda, 3b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
- Usevičius Markas, 3b klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
- Bernotaitė Augustė, 4 klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
- Abou-Sahyoun Jacob Hassan, 5a klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
- Abraitis Kasparas, 7a klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
- Ramanauskaitė Milda, 8b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
- Kaleinikas Gustas, Ib klasė (mokytoja Jolanta Rupšienė)
- Baltušytė Nikolė, IIIa klasė (mokytoja Jolanta Rupšienė)
- Dominaitytė Austėja, IIIa klasė (mokytoja Jolanta Rupšienė)