Šiemet, kaip ir kasmet pavasarį, mūsų gimnazijoje vyko anglų kalbos respublikinis projektas “Kalbų Kengūra“, kuriame dalyvavo virš 60 3-11 klasių mokinių. Norinčiųjų dalyvauti konkurse kasmet daugėja.

 Dalyviai, atlikdami įvairias užduotis, pasitikrino savo žinias. Sveikiname visus dalyvius, didžiuojamės nugalėtojais ( jų net 41) ir dėkojame anglų kalbos mokytojoms.

Auksinės Kengūros diplomas:

  1. Glavinskas Jokūbas, 3a klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
  2. Klyvytė Miglė, 3a klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
  3. Kalinauskaitė Ermantė, 3b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
  4. Kmieliauskaitė Danielė, 3b klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
  5. Oželis Rytis, 3b klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
  6. Peknerius Astijus, 3b klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
  7. Blechertaitė Urtė, 4 klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
  8. Čeplikaitė Julija, 4 klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
  9. Rupšys Jokūbas, 4 klasė (mokytoja Edita Avižienienė)
  10. Skamaročiūtė Gustė, 4 klasė (mokytoja Edita Avižienienė)
  11. Butkutė Ieva, 5b klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
  12. Stralkutė Milda, 6a klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
  13. Baniulytė Viltė, 6b klasė (mokytoja Jolanta Rupšienė)
  14. Vaidotaitė Andželika, 6b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
  15. Galinytė Kamilė, 8a klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
  16. Radzevičiūtė Martyna, 8b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
  17. Savaikaitis Nojus, 8b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
  18. Šalaševičiūtė Danielė, 8b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
  19. Varnagirytė Vakarė, 8b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
  20. Rutkauskas Lukas, Ia klasė (Daiva Miliauskienė)
  21. Auštraitė Justė, Ib klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
  22.  Gucaitis Armandas, Ib klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
  23. Kubilius Tautvydas, Ib klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
  24. Petrikaitis Paulius, Ib klasė (mokytoja Jolanta Rupšienė)
  25. Radzevičiūtė Kamilė, Ib klasė (mokytoja Jolanta Rupšienė)
  26. Varnagiris Titas, Ib klasė (mokytoja Jolanta Rupšienė)
  27. Rainytė Ieva, IIIc klasė (mokytoja Edita Avižienienė)

Sidabrinės Kengūros diplomas:

  1. Melys Emilis, 3a klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
  2. Brokevičiūtė Rūta, 4 klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
  3. Kvasauskaitė Ieva, 6a klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
  4. Sirutis Aivaras, 8b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
  5. Vilkys Benediktas, 8b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)

Oranžinės Kengūros diplomas:

  1. Bartninkaitė Goda, 3b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
  2. Usevičius Markas, 3b klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
  3. Bernotaitė Augustė, 4 klasė (mokytoja Inga Čeplikienė)
  4. Abou-Sahyoun Jacob Hassan, 5a klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
  5. Abraitis Kasparas, 7a klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
  6. Ramanauskaitė Milda,  8b klasė (mokytoja Raimonda Rudzinskienė)
  7. Kaleinikas Gustas, Ib klasė (mokytoja Jolanta Rupšienė)
  8. Baltušytė Nikolė, IIIa klasė (mokytoja Jolanta Rupšienė)
  9. Dominaitytė Austėja, IIIa klasė (mokytoja Jolanta Rupšienė)