Marijampolės marijonų gimnazija
Justo sėkmė GLS GDYNIA 2020 WORLD CUBE čempionate

Justo sėkmė GLS GDYNIA 2020 WORLD CUBE čempionate

Pasidžiaukime visi kartu mūsų mokinuko Justo sėkme. Jis  sausio 04-05 d. dalyvavo GLS GDYNIA 2020 WORLD CUBE čempionato  trijose rungtyse – standartinis kubas 3x3x3 , 2x2x2 ir Pyraminx. Rungtyje 3x3x3 iki 10 metų amžiaus Justas  užėmė II vietą!!! Justo ,,arkliukas“ yra Pyraminx ( piramidė) – iš 100 dalyvių jis užėmė 29 vietą. Šiame čempionate Justas pagerino visus savo asmeninius rekordus, dabar jau piramidę sudeda per 5,7 sek. Berniukas  sulaukė daugybės aplodismentų ir  kaip jauniausias dalyvis, ir kaip geriausiai dedantis Pyraminx kubą. Į   čempionatą  susirenka tik geriausi.  Gdynia miesto kubikų klubo nariai yra vieni iš geriausių pasaulyje, tad  kova  nebuvo lengva. Ne visada pasiseka net ir čempionams. Dalyviai rekordininkai, paklausti, kas lėmė jų sėkmę, visi nurodė tą pačią priežastį – ,,Dirbti, dirbti, dirbti“. Nuoseklus ir kantrus  darbas lėmė ir Justo sėkmę… JUSTAI, sveikiname, didžiuojamės Tavimi!!! Pasaulis dar išgirs apie šį berniuką iš Lietuvos!!!