Balandžio  13-15 dienomis mes, grupelė Marijonų gimnazijos gimnazistų, lankėmės Lenkijoje, su kuria mūsų šalį sieja didinga praeitis.

Pirmąją dieną pasivaikščiojome po Varšuvos senamiestį, o vakare atvykome į Veličkos miestelį, esantį netoli Krokuvos, lankėmės druskų kasyklose herunterladen. Vaikščiojome po šachtas, esančias giliai po žeme, pamatėme, kokiomis sąlygomis ten dirbdavo žmonės, sužinojome, kokia didelė buvo druskos vertė.  Antrąją dieną lankėmės Krokuvoje, Vavelio pilyje, apipintoje daugybės legendų, grožėjomės katedra, kurioje buvo karūnuojami karaliai wetter.com app. Vakare laukė poilsis – lankėmės įspūdinguose Zakopanės kalnuose. Paskutiniąją kelonės dieną aplankėme Aušvičo – Birkenau koncentracijos stovyklas briefpapier kostenlos herunterladen weihnachten. Stebėdami   žmonių gyvenimo sąlygas, didelius barakus bei krematoriumus, galėjome tik įsivaizduoti, kokias kančias patyrė žmonės, kurie žinojo, jog ši vieta  – paskutinė jų stotelė 3d youtubeen.

Į Lietuvą grįžome įgiję naujų žinių ir kupini įspūdžių. Už išvyką dėkojame mokytojoms Loretai Tolkovienei, Birutei Talalajevai ir Editai Avižienienei window games for free.

IIa klasės gimnazistė Samanta Savoniakaitė