Marijampolės marijonų gimnazija
Iniciatyva ,,Mokyklos eina!“ žingsnių iššūkis

Iniciatyva ,,Mokyklos eina!“ žingsnių iššūkis

Istorijos mokytojos Loretos paskatinti gimnazijos bendruomenės nariai prisijungė prie prasmingos ir naudingos sveikatai iniciatyvos ,,Mokyklos eina!“ žingsnių iššūkio. Su bendra iššūkio statistika galima susipažinti nuotraukoje. Prie šios iniciatyvos prisijungė 188 gimnazijos bendruomenės nariai ir per tris mėnesius nužingsniavo 37 milijonus žingsnių. Vaikščiojimo ambasadorės istorijos mokytoja Loreta (beveik 800 tūkst. žingsnių) ir kūno kultūros mokytoja Kristina(gerokai virš 800 tūkst. žingsnių) ragino ir skatino mokinių motyvaciją judėti. Džiugu paminėti, kad tarp gimnazijos žingsniuotojų lyderių yra mūsų Direktorius Saulius(daugiau kaip milijonas žingsnių). Į dešimtuką pateko mūsų mokiniai- penktokė Meda Augustinavičiūtė( daugiau kaip pusantro milijono žingsnių), septintokė Paulina Jablonskytė ( virš 700 tūkst. žingsnių, IV klasės gimnazistas Dovydas Rutkauskas (virš 600 tūkst. žingsnių) , penktokė Gabija (600 tūkst. su trupučiu žingsnių)… Tai mūsų aktyviausieji. Be abejo, šaunūs visi , kurie sugebėjo mesti iššūkį pirmiausia sau, suprato aktyvaus laisvalaikio naudą – juk tai ne tik geresnė savijauta, bet ir sveikesnė, pozityvesnė mąstysena.

Mokytoja Rima Dragūnevičienė