Marijampolės marijonų gimnazija
Įdomios ir naujos septintokų patirtys!

Įdomios ir naujos septintokų patirtys!

Ketvirtadienis – įdomių patirčių diena 7 b klasės mokiniams. Lietuvos Respublikos Seime pirmiausia buvo pakviesti į Seimo posėdžių salę, kur tuo metu vyko Seimo plenarinis posėdis. Po to apžiūrėjo Konstitucijos salę, kurioje 1990 metais, paskelbus Nepriklausomybę, vyko pagrindinės spaudos konferencijos, Kovo 11-osios Akto salę, kurioje vyksta iškilmingi posėdžiai svarbiausiems mūsų valstybės istorijos įvykiams paminėti, trumpam susitiko su Seimo pirmininke V. Čmilyte – Nielsen. Kelioms minutėms užbėgo į Lietuvos nacionalinę M.Mažvydo biblioteką. Vėliau septintokų laukė visiškai nauja patirtis. Jie apsilankė buvusiame Lukiškių tardymo izoliatoriuje – kalėjime . Po to, ką pamatė, kilo įvairiausių minčių.Čia jie susipažino su pastato architektūra tiek išorėje, tiek viduje, išgirdo kalėjimo istoriją, statistiką, susipažino su prižiūrėtojų kasdienybe. Mokiniai suprato , kad yra vietų, kur laikas slenka lėtai, kur nėra nei pramogų, nei atostogų. Šiuo metu šioje erdvėje kuriasi įvairių menininkų bendruomenės. Dienos pabaigoje septintokai pramogavo batutų parke. Už gausybę įspūdžių septintokai dėkingi klasės auklėtojai Daivai…