Marijampolės marijonų gimnazija
GYVA PILIGRIMYSTĖ Į ŠILUVĄ

GYVA PILIGRIMYSTĖ Į ŠILUVĄ

Šiluva – miškų apsuptas mažas miestelis Raseinių rajone, kitaip dar žinomas kaip vieta, kurioje apsireiškė Švenčiausioji Mergelė Marija. Būtent čia mes, Marijonų gimnazijos vienuoliktokai, ir keliavome. Pirmiausia žygiavome miško takeliu, kur mėgavomės kvapą gniaužiančiu gamtos grožiu ir ruošėme savo širdis Šv. Mišioms. Teko apsilankyti ir Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Apsireiškimo koplyčioje, kurios viduje ant lubų puikuojasi didingos freskos, spalvoti vitražiniai langai ir neišdildomą įspūdį paliekantis apsireiškimo akmuo, ant kurio įrengtas altorius. Pagrindinėje aikštėje dalyvavome Šv. Mišiose. Tai nuostabi patirtis. Taip pat pasidžiaugėme susitikimu su mūsų gimnaziją baigusiu seminaristu Linu… Teko išgyventi ir rimtą išbandymą- duoti interviu Marijos radijo klausytojams! Buvo nuostabu matyti tiek daug skirtingų žmonių, susirinkusių vienoje vietoje tuo pačiu tikslu – atverti savo širdis Dievui, liudyti ir išpažinti tikėjimą…

IIIa kl. gimnazistė Ernesta Kalinauskaitė