Šiais mokslo metais mūsų gimnazijoje kartu su anglų kalbos mokytojomis dirbo  gimtąja anglų kalba kalbanti  konsultantė, kalbų asistentė Morgan Zepp. Į Lietuvą Morgan atvyko iš Baltimorės miesto  Merilendo valstijoje pagal Fulbrait (Fulbright)programą.   JAV Ambasados sprendimu šiai iš pirmo žvilgsnio kukliai ir trapiai merginai buvo pasiūlyta vykti į Marijampolės marijonų gimnaziją. Morgan gimnazijoje globojo  panašios patirties turinti mūsų anglų kalbos mokytoja Jolanta Rupšienė, kuri dalyvavo Fulbright mokytojų mainų programoje ir vienerius mokslo metus dėstė anglų kalbą Portlendo mieste Oregono valstijoje.

Morgan nuobodžiauti neteko, nes tikrosios anglų kalbos paklausyti ir iš jos daug ko pasimokyti  norinčių netrūko. Mergina pagelbėdavo pamokų metu,   konsultavo mokinius, vedė anglų kalbos būrelius vyresnių klasių mokiniams ir mokytojams. Jos pagalbos sulaukė ir stipresnieji, ir silpnesnieji mokiniai.

Metai praskriejo akimirksniu. Trečiadienį draugiškai atsisveikinome su Morgan. Esame labai dėkingi JAV Ambasadai už   galimybę  dirbti kartu su šia šaunia mergina.