Marijampolės marijonų gimnazija

    Europos tarybos iniciatyva nuo 2001 metų rugsėjo 26 dienos Europos kalbų diena  yra švenčiama kasmet. Kalbų mokėjimas padeda pažinti mūsų žemyno kultūrinį paveldą. Ši diena yra gera  proga  paraginti vaikus  ir suaugusius  mokytis užsienio  kalbų ,  skatina toleranciją ir  pagarbą kitoms tautoms, pabrėžia  daugiakalbystės svarbą.

   Marijonų gimnazijos užsienio kalbų mokytojos taip pat pažymi  šią dieną:   organizuoja veiklas, renginius, paįvairina pamokų turinį. Šiais mokslo metais 5-IV gimnazijos klasių mokiniai kūrė marškinėliams logotipą, susijusį su kalbomis.Buvo surengta marškinėlių logotipų paroda, kurios metu buvo renkamas gražiausias logotipas. Nugalėtoja tapo  IB klasės mokinė Viltė Baniulytė. Jos kurtas logotipas buvo išrinktas  gražiausiu. Sveikiname Viltę ir dėkojame mokiniams, kūrusiems  logotipus, balsavusiems, diskutavusiems.

                                                                             Anglų kalbos mokytoja Raimonda