Jau praėjo vieneri metai nuo Erasmus+  projekto „Green Teen Entrepreneurs“ pradžios. Labai džiugu, kad jo metu tarp moksleivių užsimezgė ne vien tik projektiniai, bet ir artimi draugystės ryšiai, ypač su Vokietijos Groß-Umstadt miesto Max-Planck gimnazijos mokiniais bei mokytojais. Jų dėka šią vasarą keturi mūsų gimnazistai – Mykolas Sėdaitis (III gimn. kl.), Greta Verbalytė (III gimn. kl.), Gabija Samušytė (III gimn. kl.) ir Agnė Rentelytė (I gimn. kl.) – turėjo puikią galimybę pagerinti savo vokiečių kalbos įgūdžius bei įgyti krašto ir kultūros pažinimo žinių. Nuo rugpjūčio 12 dienos jie beveik tris savaites viešėjo vokiečių šeimose, lankė pamokas gimnazijoje, susipažino su šio krašto žmonėmis bei jų gyvenimo tradicijomis.

Gimnazistai labai dėkingi juos priėmusioms šeimoms bei mokytojoms už nuoširdų rūpestį ir betarpišką bendravimą. Laikas, praleistas  vokiškai kalbančių žmonių aplinkoje,  sustiprino motyvaciją dar geriau išmokti šią kalbą.

Tikimės, kad šie draugiški bei šilti ryšiai išliks dar ilgam.

Vokiečių ir anglų kalbų mokytoja Inga Čeplikienė