Spalio 8 d. 4b klasės mokiniai su mokytoja Asta dalyvavo edukacinėje kelionėje „Gižai – liepų kaimas“, kurią organizuoja Vilkaviškio rajono Gižų kaimo bendruomenė. Išvykos metu vaikai susipažino su  Gižų kaimo istorija, pasivaikščiojo puikiomis liepų alėjomis, apžiūrėjo šimtmečius skaičiuojančią Gižų liepą, klausėsi  Prapuolenių dvaro svirno šikšnosparnio sekamų istorijų ir legendų. Vėliau patys gamino liepos lapelio formos meduolius, minė mįsles, žaidė smagius žaidimus, gėrė kvapnią liepžiedžių arbatą su medumi, vaišinosi obuolių, morkų pyragais, džiovintais obuoliais, naminiu sūriu.

  Po puikios edukacijos aplankėme netoliese esantį varlių muziejų. Likome sužavėti – kiek įvairių varlių čia „gyvena“! Nuvažiavome ne tuščiomis – muziejui padovanojome savo piešinukų, aplikacijų albumą „Linksmosios varlytės“.

  Ekskursija buvo įdomi ir prasminga.