Edukacija „Pirmoji pažintis su robotu“

3b, 4, 5a ir 7b klasių mokiniai pirmąją dieną po atostogų susipažino  su robotais. Jie sužinojo, kad žodį ROBOTAS sugalvojo visai ne mechanikas, o rašytojas. Daugelis rašytojų kūrė kūrinius, kuriuose herojai buvo ne vien tik žmonės, bet ir robotai. Skaitytojai dievino mokslinę – fantastinę literatūrą, kurioje vaizdžiai buvo pasakojama apie tai, kokia gali būti ateitis. Po Antrojo pasaulinio karo buvo pradėti gaminti pirmieji robotai – žaislai. Edukacijos metu mokiniai analizavo pirmuosius robotizuotus išradimus literatūroje ir pop kultūroje, sužinojo, kaip atrodė pirmieji robotai – žaislai. Iš skirtingo tipo medžiagų sukonstravo roboto modelį,  jame sujungė elektros šaltinį su varikliu ir … kiek buvo džiaugsmo, kai robotai pradėjo judėti!