Džiaugiamės puikiais pasiekimais!

Šiais mokslo metais  Marijonų gimnazijos moksleiviai vėl visus džiugina laimėjimais  dalykinėse olimpiadose.

Gausiausias prizinių vietų skaičius – biologijos olimpiadoje. I gimnazijos klasės mokiniaiEmilija Naumavičiūtė –  I vieta, Vilius Tiškevičius – II vieta. Nuo jų neatsiliko ir II  klasės gimnazistai: Danielė Šalaševičiūtė – II vieta, Ieva Šalinskaitė – III vieta.

Vyresniųjų klasių gimnazistus taip pat lydėjo sėkmė: Justė Auštraitė ( III gimn, kl.) laimėjo I vietą, Agota Kaminskaitė(IV gimn. kl.)-  II vietą, o Izabelė Motūzaitė( IV gimn.kl.) – III vietą.

Lietuvos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje IIa klasės gimnazistė Kamilė Galinytė džiaugiasi II vieta.

Didžiuojamės ir gimnazijos fizikais, kurie olimpiadoje visų klasių grupėse laimėjo pirmąsias vietas:

Povilas Žvirblis(IV kl.) –  I vieta

Paulius Petrikaitis (III kl.) –  I vieta

Emilijus Simanavičius(III kl.) –  II vieta

Danielė Šalaševičiūtė (II kl.) – I vieta (Danielė atstovaus Marijampolės savivaldybei šalies etape)

Mantas Matusevičius (I kl.) – I vieta

Elinga Rudzinskaitė (I kl.) – III vieta

60-ojoje  Lietuvos mokinių chemijos olimpiadoje II gimnazijos klasės mokinys Eikintas Valiokas laimėjo III vietą, Justė Auštraitė (III kl.) ir Agnė Vyšniauskaitė (IVkl.) džiaugiasi III vieta.

2022 metų Respublikiniame  anglų kalbos konkurse (savivaldybės etape)

Danielė Šalaševičiūtė (II b kl.) laimėjo  III vietą.

5-8 klasių mokinių STEM ( gamtos mokslų biologijos) olimpiados savivaldybės etape I vieta atiteko Ievai Samušytei (8b kl.), III vieta – Gabijai Andziulevičiūtei (8b kl.) ir Joriui Kuralavičiui (7b kl.)

Ačiū Mokytojams, ugdantiems šiuos puikius jaunus žmones. Be jų indėlio tokių puikių rezultatų neturėtume!