Marijampolės marijonų gimnazija
Archeologinis edukacinis užsiėmimas „Atrask dinozaurą“

Archeologinis edukacinis užsiėmimas „Atrask dinozaurą“

Penktadienį mažieji gimnazijos mokinukai trumpam tapo paleontologais ir prisilietė prie archeologijos mokslo. Jiems vyko archeologinis edukacinis užsiėmimas „Atrask dinozaurą“. Užsiėmimo metu kiekvienas vaikas gavo gipso molio lentelę bei tikro archeologo įrankius: kaltuką ir plaktuką. Molinė lentelė – tai tarsi žemės paviršius, sudarytas iš daugelio sluoksnių – minkštų, kietesnių ar net kietų. Su gautais archeologo įrankiais „mažieji archeologai” savarankiškai skaptavo molio lentelės žemės sluoksnius ir ieškojo pasislėpusių fosilijų – prieš milijonus metų išnykusių dinozaurų griaučių!

Atrastus archeologinius ,,radinius”- molines lenteles su atrastomis dinozaurų griaučių fosilijomis – kiekvienas vaikas nešėsi namo lauktuvių! Pačių rankomis atrasti ir surinkti dinozaurai tapo nepakartojama pramoga ir nepamirštamu suvenyru, kuris vaikams primins susitikimą su DINOZAURAIS.

Parašykite komentarą