Marijampolės marijonų gimnazija
Apie Žmogaus tikrumą ir dėkingumą

Apie Žmogaus tikrumą ir dėkingumą

  ,,Niekas nenugali gerumo <…>.Gerumas tyliai tūno virš visa kita“,- sako vienas Ch. Mackesy knygos veikėjų.

Gerumu antradienio popietę dalinosi ir Marijonų gimnazijos bendruomenės nariai.  Pradžioje savo bendrystę sustiprino malda Šv. Arkangelo Mykolo mažojoje bazilikoje. Po šv. mišių gimnazijos Direktorius visus pakvietė padėkos pietų.

Maloni staigmena- gimnazistų literatūrinė – muzikinė kompozicija, jautriai palietusi susirinkusiųjų širdis.  Mokiniams pasiruošti padėjo muzikos mokytoja Jurgita ir lietuvių kalbos mokytoja Zita. Gimnazijos Direktorius dėkojo už kiekvieno indėlį į bendruomenės gyvenimą, jaukių ir šiltų švenčių linkėjo direktoriaus pavaduotoja Jolita. Gimnazijos kapelionas Mindaugas pasidalino mintimis  apie Žmogaus tikrumą kasdienybėje. Bendruomenės nariai išsiskirstė, linkėdami vieni kitiems gražių, ramių ir prasmingų švenčių…