Marijampolės marijonų gimnazija
Apie didelius mažų žmonių džiaugsmus

Apie didelius mažų žmonių džiaugsmus

Lapkričio mėnesį gimnazijos pirmokai, kartu su mokytojomis Ingrida, Asta ir Agne, viešėjo P.Kriaučiūno  bibliotekoje. Daliai mokinių tai buvo pirmasis apsilankymas. Mažieji aktyviai, su dideliu noru dalyvavo edukacijoje ,,Knygos istorija“. Jos metu sužinojo, kaip atsirado raštas, kokios buvo pirmosios knygos, iš ko jos pagamintos… Taip pat vartė knygutes, kai kurie tapo net bibliotekos skaitytojais! Buvo daug džiaugsmo, noro dar kartą sugrįžti!

Sugrįžome! Šį kartą smagiai ir  įdomiai mokiniai leido laiką ,,Kūrybinėse dirbtuvėlėse“ – liejo spalvas, piešė, dalyvavo viktorinoje apie knygų veikėjus.

Pamokos netradicinėje aplinkoje mokiniams labai patiko, suteikė pažinimo džiaugsmo!

Mokytoja Asta