Marijampolės marijonų gimnazija
Aktyvus poilsis ir savanoriavimo patirtys Kuršių nerijoje

Aktyvus poilsis ir savanoriavimo patirtys Kuršių nerijoje


Šeštadienį (09-17) oras pajūryje mūsų gimnazistus lepino gaiviai rudeniška šiluma, dangus žavėjo nuostabiais debesų paveikslais…Miesto šurmulį nustelbė bangų ošimo muzika. Šeštadienį šeštokai ir…
labai nedaug septintokų/ o gaila, kad tik tiek/ įveikdami keletą kilometrų pajūryje, prisidėjo prie Europos judumo savaitės – aktyviai bei sveikai leido laisvalaikį. Ir ne tik… Po pietų prisidėjo prie Kuršių nerijos išsaugojimo – tvarkė Gintaro įlanką Juodkrantėje… Jungdamiesi prie akcijos ,,Tvarkomės prie jūros“, suprato, kad tik nuo jų pačių priklauso, kokiame pasaulyje gyvens ateityje. Renginio ,,Sveika, Neringa“ organizatorius E.Jakilaitis dėkojo mūsų savanoriams ir pakvietė visus vakare į Justino Jaručio koncertą…
Taigi, pajudėjom, padirbėjom, papramogavom ir įsitikinome, kad vienybėje slypi jėga, kad susitelkus galima nuveikti labai daug…Ačiū mokytojai Loretai už užžiebtą kibirkštį geriems darbams…