Marijampolės marijonų gimnazija
Abiturientų  išvyka į Kryžių kalną

Abiturientų  išvyka į Kryžių kalną

Balandžio 20 dieną gimnazijos abiturientai vyko į Kryžių kalną. Tai tradicija tapusi išvyka, kurios metu  kiekvienos laidos abiturientai pastato savo kryžių, prašydami užtarimo ir Dievo malonės.  Kryžių kalno Pranciškonų vienuolyno koplyčioje už abiturientų sėkmę šv. Mišias aukojo gimnazijos kapelionas M. Martinaitis. Malda sustiprino viltį, suteikė stiprybės, kad  neabejotų savo pasirinkimais, priimtais sprendimais, padrąsino prisiimti atsakomybę už savo ateitį.  Grįždami namo gimnazistai  apsilankė Griškabūdžio Kristaus Atsimainymo bažnyčioje (vienintelėje Lietuvoje aštuonkampėje bažnyčioje), stabtelėjo prie Šeduvos malūno,  įsiamžino  Lietuvos geografiniame centre ir  pasivaikščiojo po Kėdainių senamiestį.

Tai buvo labai prasminga kelionė, kurioje  abiturientus  lydėjo klasės vadovės Kristina Balčiauskienė ir Laimutė Guogienė.

IV kl. gimnazistė U.Marcinkevičiūtė