Marijampolės marijonų gimnazija
Abiturientų įspūdžiai iš Žemaitijos

Abiturientų įspūdžiai iš Žemaitijos

Vėsų ketvirtadienio rytą gausi gimnazijos abiturientų grupė išvyko į Plokštinės požeminę balistinių raketų su termobranduoliniais užtaisais bazę, kurioje įsikūręs Šaltojo karo muziejus.

„Labai patiko muziejus, kurio visos ekspozicijos tarsi nukėlė mus į tą laikotarpį ir tuo metu vykusius įvykius. Gidės pateiktos užduotys paskatino įsigilinti į jos pasakojamas istorijas. Merginų komanda laimėjo prieš vaikinus!

Smagu buvo aplankyti ir pamatyti Telšių miestą, sužinoti, jog Telšių miesto simbolis yra meška, net pabandėme jas suskaičiuoti. Išgirdome kaip unikaliai skamba žemaičių tarmė ir kaip ji skiriasi nuo mūsų kalbos“, – įspūdžiais dalinosi Evita Portapaitė.

Moksleivius išvykoje lydėjo klasių vadovės Loreta ir Inga.