„Abėcėlės“ šventė

Jau beldžias į duris vasara! O, atrodo, dar taip neseniai nedrąsūs, maži pirmokėliai pravėrė mokyklos ir klasės duris. Mokėsi ne tik skaičiuoti, skaityti, rašyti, bet ir bendrauti, būti kartu, suprasti vienas kitą, kartu džiaugtis ir  liūdėti.

Gegužės 29 d. 1b klasės mokinukai ir jų mokytoja visas šeimas pakvietė į „Abėcėlės“ šventę.

Ši diena buvo ypatinga ne tik pirmokėliams, bet ir  tėveliams. Juk jų vaikučiai išmoko visą abėcėlę ir jau skaito knygeles! Pirmokėliai ne tik vaidino, bet ir dainavo, šoko. O kiek džiaugsmo visiems buvo, kai šokti mokė  savo tėčius. Tai buvo staigmena Tėvelio dienos proga!

Šventės pabaigoje aktyviausiai skaitantys mokinukai buvo apdovanoti knygutėmis ir padėkos raštais. Kiti mokinukai taip pat buvo paskatinti dovanėlėmis.

Ačiū vaikučiams už didelį darbą ir pastangas ruošiantis šiai šventei. Ačiū tėveliams, kad esate tokie šaunūs. Gražios Jums visiems vasaros!

Klasės mokytoja Asta Janušauskienė