Esame tarp geriausių Lietuvos gimnazijų!

Marijonų gimnazijos bendruomenė džiaugiasi – iš 369 Lietuvoje veikiančių gimnazijų šiais metais esame 6-oje vietoje!!! Tai visų – MOKYTOJŲ, MOKINIŲ TĖVELIŲ – bendro darbo rezultatas. Didžiuojamės akademiniais pasiekimais. Net 80% mūsų abiturientų praėjusiais metais įstojo į aukštąsias mokyklas.

Taip pat esame geriausių gimnazijų, kurias kasmet baigia nuo 26 iki 50 abiturientų, trejetuke: 1. Klaipėdos licėjus – 184 šimtukai.2. Marijampolės marijonų gimnazija – 83 šimtukai.3. Šiuolaikinės mokyklos centras – 70 šimtukų/Tiek šimtukų šių gimnazijų abiturientai gavo per 10 metų/ .Džiugu, kad patenkame į stipriausiųjų ir užtikrinančių ugdymo kokybę gimnazijų gretas.Tokie rezultatai ir įvertinimai mus dar labiau įpareigoja stengtis ir telktis, kad mūsų mokiniams gimnazijoje būtų užtikrinama gera ugdymo kokybė.