Atranka į Tarptautines jaunųjų bitininkų varžybas

su-koriu-med

Mūsų gimnazijos 5a klasės mokinys Gabrielius Matonis dalyvavo jaunųjų bitininkų varžybose, kurios vyko Aleksandro Stulginskio universitete. Jaunųjų bitininkų žinių vertintojais buvo Lietuvos bitininkų sąjungos viceprezidentas doc. dr. Algirdas Amšiejus ir Lietuvos bitininkų sąjungos narė Roma Mačienė.
     Gabrielius varžybose iškovojo prizinę vietą ir tapo Nacionalinės Lietuvos jaunųjų bitininkų komandos nariu. Jis liepos 6-9 dienomis su komanda dalyvaus Tarptautinėse jaunųjų bitininkų varžybose Marlbore, Anglijoje.
     Nuoširdžiai sveikiname Gabrielių. Tikimės, kad jis su komanda puikiai pasirodys varžybose Anglijoje ir neš žinią apie Lietuvą, jos kultūrą ir bitininkystę kitų pasaulio valstybių jaunimui.

Mokytoja Jurgita Stražnickaitė

1487933699891   1487934460821