Konkursas „Ar gerai pažįstu Lietuvą?“

DSC_0058

2017 m. kovo 10 d. Marijonų gimnazijos 5-8 klasių mokinių komandos dalyvavo renginyje, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dienai paminėti „Ar gerai pažįstu Lietuvą?“. Konkursą organizavo gimnazijos pavaduotoja ugdymui J. Karpavičienė. Skaičiuojant komandų taškus talkino istorijos mokytojos L.Grinkienė ir L.Tolkovienė. Susumavus klasių rezultatus paaiškėjo, kad geriausiai savo gimtąją šalį pažįsta 8b, 5a ir 8c klasių mokinių komandos.
     Džiaugiuosi visų mokinių žiniomis ir sveikinu laimėtojus!

J. Karpavičienė

DSC_0056nbhjk   DSC_0028nhjbn