Archyvas

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/kahuna/includes/loop.php on line 295

Warning: Undefined variable $output in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/archyvas/user/archyvas.php on line 10
Sveikai, smagiai ir įdomiai

DSC_0041cff   DSC_0015bhyu

Kovo 11-ąją gimnazijos aštuntokai ir devintokai šventė sveikai, smagiai ir įdomiai.
    Istorijos mokytoja Loreta Tolkovienė juos pakvietė į žygį, skirtą šiai dienai paminėti. Kartu su kitais žygio dalyviais mokiniai nukeliavo 12 km. Žygio metu grožėjosi pavasarėjančia gamta, nuėjo iki trijų valstybių - Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos - sankirtos taško, žygiavo Rusijos pasieniu, Vištyčio ežero pakrante ir giria, vėliau pervažiavo į privatų R. Mickevičiaus parką, užkopė ant Brolių kalno ir sugiedojo Lietuvos himną... Tikiu, jog mokiniams ilgam įsimins ši  KOVO- 11-oji... Juk MEILĖ LIETUVAI geriausiai atsiskleidžia keliaujant...Su mokiniais kartu žygyje dalyvavo mokytojos E. Avižienienė, I. Čeplikienė ir R. Dragūnevičienė.

Mokytoja Rima Dragūnevičienė

DSC_0059kkil   DSC_0213llolo