Archyvas

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/kahuna/includes/loop.php on line 295

Warning: Undefined variable $output in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/archyvas/user/archyvas.php on line 10
Istorijos olimpiada

Fiksavimas-300x186

2017 m. vasario  23 d. Marijampolės  R. Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje vyko  XXVII Lietuvos mokinių istorijos olimpiada "Lietuvos Valstybė Abiejų Tautų Respublikoje". Marijampolės savivaldybėje mūsų gimnazistė Augustė Deniušytė (IVb gimn. kl.)  laimėjo III-ąją vietą. III gimn. kl. mokinė S. Bendoraitytė (mokytoja L. Grinkienė) ir Ia gimn. kl. mokiniai J. Baniulis ir E. Girdauskas  ( mokytoja  L. Tolkovienė) paskatinti pagyrimo raštais.