Edukacinis konkursas "Olympis 2016-Rudens sesija"

prizes_LT

Konkursų ,,Olympis" rudens sesijoje dalyvavo daugiau nei 27 tūkstančiai mokinių iš daugiau nei 900 Lietuvos mokymo įstaigų. 85 mūsų gimnazijos mokiniai (1-IV kl.) taip pat dalyvavo šiame konkurse: gautos 103 padėkos ir net 99 I-III laipsnio dplomai. Puikių rezultatų pasiekė G. Vidrinskaitė (II gimn. kl. - anglų k.), D. Ragelis (II gimn. kl. - anglų k., lietuvių k., biologija ir geografija), D. Vyšniauskas (II gimn. kl.  - anglų k.), G. Samušytė (8 kl. - lietuvių k., geografija ir istorija), J. Vaičiulis (8 kl. - istorija), M. Kralikas (anglų k., matematika, fizika, IT, chemija, biologija ir istorija), A. Gudauskaitė (I gimn. kl. - matematika), R. Milašiūtė (I gimn. kl. - matematika), V. Burdulytė (I gimn. kl. - anglų k.) ir M. Augulevičiūtė (IV gimn. kl. - biologija).

Dėkojame visiems už dalyvavimą ir džiaugiamės pasiekimais.