M.A.M.A. - muzikos asociacijos metų apdovanojimai

S_M_0745-1024x683

Sausio 27 dieną 5a, Ia, Ib, IIa, IVb klasių mokiniai ir tėvai, besidomintys lietuviška muzika, lankėsi muzikos asociacijos metų apdovanojimų renginyje M.A.M.A., kuris vyko Kauno Žalgirio arenoje.
     Šiemet buvo apdovanoti: metų roko grupė, metų alternatyviosios muzikos grupė ar atlikėjas, metų Hip-Hop muzikos grupė ar atlikėjas, metų elektroninės muzikos grupė ar atlikėjas, metų pop grupė ar atlikėjas, metų atlikėja, metų atlikėjas, metų grupė, metų proveržis, metų koncertinė grupė, vaizdo klipas, albumas, daina ir „AGATA“ metų grojamiausia daina.
     Renginyje dainavo žinomi šalies atlikėjai: Inga Valinskienė, Kastytis Kerbedis, „Naktinės personos“, „Lemon Joy“, Donatas Montvydas, „Beissoul & Einius“, Merūnas Vitulskis su Virgilijumi Noreika, „Daddy Was A Milkman“, Irūna su „Pikaso“, Ironvytas su Mariumi Repšiu ir Deiwoozu, „Lilas ir Innomine“, hitą „Lūpytės“ atliko „Baltasis Kiras“, alternatyvų pasirodymą surengė „Solo Ansamblis“.
     Puikiai praleidę laiką į namus grįžome vėlai, bet  linksmi ir kupini teigiamų emocijų.
     Į renginį mokinius lydėjo mokytojos Lina Mieldažytė, Birutė Talalajeva, Loreta Tolkovienė ir Jurgita Stražnickaitė.

Muzikos mokytoja J. Stražnickaitė