Mes prisimename, kodėl esame laisvi

sausio_13_001

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Ji svarbi kiekvienam lietuviui, tad buvo paminėta ir mūsų gimnazijoje. Šią dieną pradėjome žuvusiųjų pagerbimu- uždegėme žvakeles. Prie širdelių įsisegėme neužmirštuoles- atminties ir pagarbos ženklą. Penktos pamokos metu kartu su istorijos mokytoja L.Tolkoviene mes, devintokai, su Sausio 13-osios įvykiais supažindinome jaunesniųjų klasių mokinius. Taip pat pasidalinome savo tėvelių ir senelių prisiminimais apie šią dieną. Jaunesnieji mūsų draugai atidžiai klausė patirtų išgyvenimų, stebėjo filmuotą medžiagą. Visi kartu pajutome, kam esame dėkingi, jog augame laisvoje Lietuvoje. Po šios pilietiškumo pamokos vyresniųjų klasių mokiniai ir mokytojai dalyvavo protmūšyje, skirtame šiai dienai atminti.

Devintokų vardu – Rugilė Simutytė

sausio_13_003   sausio_13_009