Akcija "Gerumo angelai"

Gruodžio 9 dieną Marijampolės mieste įvyko akcija  „Gerumo angelai“. Šioje gražioje akcijoje dalyvavo ir mūsų mokyklos mažiausieji mokinukai. Jie akcijos veiklą pradėjo savo mokykloje ir dovanojo angeliukus mokyklos darbuotojams bei linkėjo gražių, ramių švenčių jų šeimoms. Po pamokų įvairių mokyklų pradinukai su savo pagamintais angelais rinkosi J. Basanavičiaus aikštėje ir juos dovanojo visiems sutiktiems žmonėms. Taip jie dalinosi vaikišku gerumu ir šiluma su visais aplinkiniais žmonėmis. Buvo gera stebėti jų džiaugsmą, trykštančią energiją, begalines pastangas padalinti kuo daugiau angeliukų ir pradžiuginti kuo daugiau žmonių. Juk taip gera skleisti šilumą kitiems!

Pailgintos dienos grupės auklėtoja Asta Janušauskienė

20161209_125255   IMG_20161209_125614