Išvyka į Estiją

DSC_0075   20161210_110204

Gruodžio 9 - 10 dienomis 7a ir 7b klasės mokiniai lankėsi Estijoje. Pirmoji ekskursijos diena buvo skirta Talino senamiesčiui ir bastionų tuneliams, pasakojantiems požeminio miesto istoriją, apžiūrėti. Antrąją kelionės dieną, ankstyvą rytą, išvykome į Tartu, kur mūsų laukė mokslo centras „AHHAA“ su planetariumu, kuriame pristatoma programa „Kelionė po Visatą“. Mokslo centras labiausiai patiko žingeidiems septintokams, nes čia buvo galima pačiam išbandyti, kaip veikia gravitacija, pasijusti scenos žvaigžde, lynu važiuoti dviračiu ir patirti kitų įdomių dalykų. Apžiūrėję Tartu senamiestį, vis dar dalindamiesi ką tik patirtais įspūdžiais, išskubėjome namo.

Mokytoja Ina Subačienė

DSC_0123   DSC_0133