MRU dėstytojų ir studentų vizitas

P1180353

Gruodžio 2 d. gimnazijoje lankėsi MRU Filosofijos ir humanistikos instituto dėstytojai ir studentai.
     MRU lektorė ir Jaunojo filologo akademijos koordinatorė Eglė Selevičienė supažindino moksleivius su Dalykinės anglų ir kitos užsienio kalbos bei Vertimo ir redagavimo studijų programomis.
    Lektorė Kristina Schimmels gimnazijoje jau lankėsi antrą kartą. Ji yra kilusi iš Choctaw indėnų genties, todėl šį kartą papasakojo apie savo protėvius, kurie prisidėjo prie pirmojo pasaulinio karo pergalės. Kristina vaizdžiai perteikė istoriją ir dabartį anglų kalba, o gimnazistai džiaugėsi, kad viską suprato.
     Prof. dr. Nijolė Burkšaitienė ir antro kurso studentai Raimonda, Mantė, Eglė ir Lukas gėrėjosi mokinių meno darbais ir jaukia mokykla.

Mokytoja Jolanta Rupšienė

P1180342   P1180344