Liaudiška vakaronė gimnazijoje

DSC_0002.lkkmj   DSC_0280_fxdz

Lapkričio 25 dieną gimnazijos moksleiviai ir mokytojai linksminosi liaudiškoje vakaronėje. Į aktų salę susirinko šaunus būrys neabejingų liaudies dainai, šokiui, vakaronių šurmuliui. Renginio metu mokiniai pristatė įvairius etnografinius regionus, atskleidė svarbiausias jų ypatybes. Tą popietę susipažino su įvairių regionų papročiais, išgirdo, kaip gražiai skamba pasakojimai įvairiomis tarmėmis, ragavo ir dzūkiškų, ir žemaitiškų, ir sūduvių patiekalų. Savo kraštą mokiniai reprezentavo apsirengę tautiniais rūbais. Visi kartu įsisuko į smagių liaudies šokių sūkurį, kartu dainavo liaudies dainas.  Geros nuotaikos pliūpsnį įliejo etnografinis ansamblis ,,Žibinyčia“.
     Šioje vakaronėje mokiniai turėjo galimybę prisiliesti prie tautos praeities- tradicijų, papročių. Tokie renginiai ugdo mokinių patriotizmo jausmą, pasididžiavimą savo tauta.

Mokytoja R.Dragūnevičienė

bhgvgcf   DSC_0049b_ghvgfc

DSC_0103_fxcrdxrdc   DSC_0133knhvgc

DSC_0248_jbgcfx   DSC_0255_gcfdx   DSC_0273_hcfdxdsz   DSC_0339_b_v   jjjjjn   mn_hcfxdz