Klasės valandėlė netradicinėje aplinkoje

IMG_1633zxxdffgg   IMG_1634nkhguuik

Spalio 12 dieną  5b klasės mokiniai apsilankė knygyne Pegasas.  Penktokai sužinojo, kur ir kada atsirado pirmieji knygynai Lietuvoje ir Marijampolėje, kas buvo jų įkūrėjai, kokiomis knygomis jie prekiavo. Knygyno  darbuotoja Lina supažindino mokinius su žymiausiais vaikų rašytojais ir jų biografijomis, pristatė jų kūrinius.  Vaikai turėjo galimybę išsirinkti ir pristatyti  klasės draugams mėgstamiausią perskaitytą knygą. Šis apsilankymas knygyne paskatino mokinius labiau pamilti knygą.

Klasės auklėtoja L. Grinkienė