Marijampolės marijonų gimnazija
Marijampolės marijonų gimnazija

Archyvas


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/kahuna/includes/loop.php on line 295

Warning: Undefined variable $output in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/archyvas/user/archyvas.php on line 10
Grįžti atgal
Spalio 5-oji - Tarptautinė mokytojų diena gimnazijoje

 Švelniai prie širdies prisiglaudė gerumas.

Išmintis uždėjo ranką ant peties.

Vėl rudens rytų skaidrumas,

Vėl iš naujo trokšti to paties:

Kad pamiltų, kad suprastų, kad išgirstų...

15236985665lokiop   DSC_0530

   Jau nuo pat ryto ateinančiųjų  laukė gimnazijos direktorius Saulius Andriuška, kuris nepagailėjo šiltų padėkos žodžių šventiškai nusiteikusiems mokytojams ir įteikė po didelę raudoną rožę, o abiturientai dovanojo po stiklainį dar šiltos moliūgienės bei keraminį stilizuotą moliūgą. Vėliau Mokytojų kambaryje abiturientai ir jų auklėtojos paruošė jaukų kavos stalą.
   Viena iš svarbiausių Mokytojo dienos tradicijų gimnazijoje – Karjeros ugdymas, kai abiturientai veda pamokas, t. y. pavaduoja mokytojus. Tai nėra lengva užduotis.  1-ąją pamoką abiturientai, gavę visas mokytojų „privilegijas“, privalėjo prisiimti ir atsakomybę - išaiškinti naujas temas. Na, o ketvirtoji pamoka buvo irgi netradicinė, mat ją žemesnėse klasėse vedė  mokinių tėveliai , o vyresnėse klasėse šiuo metu gimnazijoje viešintys  daugiašalio Erasmus+ K2  projekto „A Shared Reading Time in Europe“ svečiai, tai mokytojai  iš Ispanijos (Instituto de Educacion Secundaria la Creueta), Airijos (Loreto Community School), Vokietijos (Erich-Gutenberg-Berufskolleg Koeln, Belgijos (College SAint Louis) ir Suomijos (Pyoron Koulu, Kuopio).

     Po pamokų abiturientai mokytojus pradžiugino sveikinimo koncertu - nuotaikingai atliktomis dainomis bei šokiais. Visus nustebino ir nuotaikingos nominacijos. Taigi  dar kartą įsitikinome, kokie gabūs ir nuostabūs mūsų gimnazijos auklėtiniai. Kiek daug juose glūdi tikros meilės pasauliui.
     Pasveikinti mokytojų šventės proga su didžiule pintine vaisių atskubėjo ir gimnazijos steigėjas Marijampolės Šv. arkangelo Mykolo bazilikos klebonas kun. Andrius Šidlauskas MIC . ,, Tarsi prinokę rudens vaisiai Jūsų žodžiai, patirtis, mintys tesotina šiandien bręstančius jaunus žmones, o Jums patiems tegul nestinga sveikatos, kantrybės, kūrybos, mokinių dėkingumo‘‘ ,- sakė jis.

     Gimnazijos fojė mokytojų laukė dar viena staigmena – abituriento Pauliaus ir komandos „Unlimited Insanity“ pasirodymas. Gatvės gimnastų šou nepaliko nė vieno abejingo.
Po koncerto mokytojų ir svečių laukė pietūs – skaniausia pasaulyje moliūgų sriuba su frikadeliais.
     Spalio 5-ąją gimnazija buvo kupina nuoširdaus juoko ir šypsenų. Visada smagu matyti tokius linksmus ir atsipalaidavusius pedagogus. O mokiniai galėjo atsidėkoti savo mokytojams už jų darbą ir pastangas.
     Už puikią šventę dėkojame abiturientų auklėtojoms Birutei Talalajevai ir Linai Rentelienei, šokių mokytojai Jolitai Lukšienei, muzikos mokytojai Jurgitai Stražnickaitei bei abiturientams.

Mokytoja Levita Kiverienė

DSC_0459   DSC_0471

DSC_0520   DSC_0667

DSC_0490   P1180113

DSC_0684DSC_0730

DSC_0690   DSC_0734   P1180092   P1180094   P1180135   DSC_0750