Apsilankymas atliekų tvarkymo centre

20161004_151952

Spalio 4 dieną 7 b klasės mokiniai domėjosi, kaip Marijampolėje rūšiuojamos atliekos. Iš pradžių septintokai aplankė didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę, o vėliau ir Marijampolės sąvartyną. Nors vaizdai nebuvo malonūs akiai ir ne vienas septintokas dangstėsi nosį, stengdamasis neįkvėpti ten tvyračio kvapo, visi kantriai išklausė, ką jiems pasakojo atliekų tvarkymo centro prevencinės veiklos organizatorė  Liucija Burbienė. Mokiniai  stebėjo atliekų rūšiavimo procesą ir... pokštavo fotografuodamiesi sąvartyno „kalnų“ fone. Nors malonių emocijų išvyka nesukėlė, tačiau padėjo suprasti žmogaus veiklos daromą poveikį aplinkai ir atliekų rūšiavimo svarbą.

Klasės auklėtoja I. Subačienė