Penktokų išvyka

Rugsėjo 30 dieną 5 b klasės mokiniai su auklėtoja lankėsi Šiauliuose. Edukacinės išvykos metu mokiniai sužinojo Šiaulių miesto istoriją, apsilankė Kryžių kalne, pamatė Marijonų gimnazijos abiturientų pastatytus kryžius, susipažino su šios unikalios vietovės praeitimi.

Edukacinė penktokų išvyka tęsėsi "Rūtos" šokolado fabrike. Ekskursijos metu mokiniai sužinojo, kur auga kakavmedžiai, kaip gaminamas šokoladas, kokios buvo jo  vartojimo tradicijos. Ekskursijos kulminacija - šokoladinių saldainių gamyba. Išvykos metu vaikai įgijo naujų žinių, patyrė daug gražių akimirkų.

Klasės auklėtoja L. Grinkienė