„Kalba.lt“ atstovės vizitas gimnazijoje

Rugsėjis – pirmasis rudens mėnuo, mokslo metų pradžia, tačiau gimnazijoje veiksmo nestinga: darbas darbą veja, renginiai, susitikimai ir išvykos vyksta visu spartumu.
Šiandien, rugsėjo 15 dieną gimnazijoje apsilankė „Kalbos.lt“ atstovė Renata Škimelienė. Ji pakvietė vyresniųjų klasių gimnazistus aktyviai dalyvauti tarptautinėje aukštojo mokslo parodoje „Išsilavinimas ir karjera 2016“ Kaune, kuri vyks rugsėjo 28 dieną, papasakojo apie studijų užsienyje privalumus ir pristatė naują projektą. Šiuo projektu bus siekiama, kad studentai po studijų užsienyje grįžtų į Lietuvą, o edukacinė bendrovė "Kalba.lt" pasirūpins jaunimo darbo perspektyvomis.