Marijampolės marijonų gimnazija
Marijampolės marijonų gimnazija

Archyvas


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/kahuna/includes/loop.php on line 295

Warning: Undefined variable $output in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/archyvas/user/archyvas.php on line 10
Grįžti atgal
Kasdienės bendravimo dovanos (kitaip  Adaptacija)


     Rugsėjis įsibėgėja ir atneša ne tik pareigas, darbus, bet ir bendravimo džiugesį, laisvalaikio klegesį, skambančią rimtį pamokose...
Kaip gimnazijoje jaučiasi pirmokai? Kokiais rūpesčiais gyvena penktokai? Kokiomis mintimis dalinasi mūsų naujokai vyresnėse klasėse?
Pirmokų mokytoja Ligita džiaugiasi, kad mažieji gimnazistai puikiai adaptuojasi naujoje aplinkoje, drąsiai jaučiasi mokykloje, gražiai bendrauja, žaidžia. Rytais laukia pamokų pradžios,  noriai valgo pietus, mielai leidžia laiką pailgintos dienos grupėje.  Vienintelis sunkumas- anksti keltis!  Mokytoja dėkoja tėveliams už šypsenas, rūpestį , motyvuojančius pokalbius su vaikais apie mokyklinį gyvenimą.
Antrokė Amelija sako, kad labai susidomėjo knygų skaitymu, džiaugiasi, kad susirado draugų naujoje klasėje ir pastebi, kad čia visi labai mandagūs. Martinas ir Augustas  pritaria Amelijai ir sako, kad kiekvieną dieną jaučiasi puikiai.
Penktokų auklėtojos Jurgita ir Laima kalbėdamos apie auklėtinius visada šypsosi  ir teigia, kad jie yra tarsi maži stebuklai, kurie kiekvieną dieną pradžiugina savo nuoširdumu, draugiškumu. Vaikai džiaugiasi jaukia mokykla, galimybe turėti savo spintelę, dėmesingais mokytojais.  Vyresnieji mokiniai pakalbina, pasako kur galima rasti ieškomą  kabinetą. Visi vienbalsiai tvirtina, kad gimnazijoje jaučiasi saugūs ir mylimi!
Kalbantis su vyresniais gimnazistais, kurie nuo rugsėjo pradėjo mokytis gimnazijoje, pastebimas tylus džiaugsmas ir tvirtas nusiteikimas rimtai kibti į mokslus. Šeštokė Liepa nori aktyviai įsitraukti į mokyklos savivaldą, septintokės Ieva, Aneta ir Simona pastebi, kad sutinka geranoriškus, padėti siekiančius mokytojus, klasiokus. Aštuntokė Nerilė jaučiasi laiminga, kad gali bendrauti, mokytis ir pastebi, kad jai nėra sunku prisitaikyti prie naujos tvarkos, reiklios, bet rūpestingos auklėtojos.Taip pat aštuntokė Gabija išskiria įdomias pamokas, puiką atmosferą mokykloje ir draugiškus bendraklasius.
Devintokė Emilija sako, kad gimnazijoje ji įgauna ramybės ir pozityvumo, nes visi labai nuoširdūs ir nori padėti. Didelį įspūdį paliko direktoriaus pasisveikinimas ir  bendravimas, nuteikimas sėkmingam darbui. Jos klasiokai Dovydas ir Artūras  pamini draugiškus ir įvairiose situacijose pagelbstinčius klasiokus.  Vaikiną nustebino dviračių gausa prie mokyklos. Jis stebėjosi, kad šie saugiai stovi gimnazijos kieme ir niekas jų nevagia, negadina.
Mes džiaugiamės kiekviena bendrystės diena ir dėkojame Dievui už galimybę šiek tiek keisti ir kurti šį pasaulį.
IŠVADA:     MUMS ČIA GERA!
                                                                                                          Domėjosi direktorius Saulius

1_0011_0021_0031_0041_0051_006